KONST / Litografier / Färglitografi 17277087
nr 1727 7087
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 51/115, daterad uggla. Färglitografi, bildmått: 42x27 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:16:56
29/9 14:00:55